Mat zwarte muurverf schoonmaken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo alle,

Sinds kort heb ik op mijn slaapkamer een mat zwarte muur. Echter is na een kleine keer ertegenaan stoten er een vlek ontstaan die je zeer goed ziet.

Nu heb ik gekeken op de verpakking, waarop geen onderhouds/schoonmaak tips staan. Er staat echter wel op dat de verf op waterbasis is.

Ik heb zelf al geprobeerd met een doek zachtjes erover heen te wrijven. Helaas maakte dit het alleen maar erger.

Heeft iemand een tip om de vlek eraf te krijgen? En desnoods de muur te beschermen tegen dit soort vlekken?
 
Wrijven over gewone zwarte muurverf geeft glimmende plekken en vegen. Zwart is bij uitstek een kleur waar je werkelijk alles op ziet.
Overschilderen met een pearl-clean muurverf geeft het beste resultaat. Deze kan worden gereinigd zonder op te glanzen. Maar het blijft zwart en dus kwetsbaar.
Een gewone zwarte muurverf kan worden beschermd met een clear-coat finisch op waterbasis.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan