Lekkage waterleiding badkamer

Nadat we begin dit jaar een lekkage in de badkamer hebben gehad hebben we een lekdetectiebedrijf laten komen om uit te sluiten dat een waterleiding/afvoer de oorzaak zou zijn. Deze constateerde dat de leidingen in orde waren. De lekkage werd veroorzaakt door slechte voegen, kitranden en de muurplaat die los zat.
Echter nu hebben weer lekkage :(
We hebben in de wasmachine kast al een gat open gemaakt en zien daar dat bij de koudwater leiding water uit de mantel komt.
Volgens de aannemer wordt dit veroorzaakt door een lek in de leiding.
Mijn vraag is nu zou dit ook kunnen komen omdat de kraan niet goed gemonteerd is?
 
Is er wel kit aangebracht achter de rozetten van de douchekraan ?
Als dat niet gekit is de zaak laten drogen en na het drogen alsnog kit aanbrengen.
 
12496_12496_lekkage_achter_rozetten_2_2.jpg


het kan wezen dat de s-koppeling niet goed afsluit en dan in de mantelbuis lekt

Of achter rozet niet voldoende of niet gekit is dan ook via mantelbuis gaat lekken.
 
Bedankt voor jullie reacties
Maandag is kraan eraf gehaald en de leiding afgedopt.
Maandagavond kwam er nog wat water uit de leiding toen de druk er weer werd op gezet.
Maandagavond laat de waterleiding afgesloten en dinsdagmorgen weer opengezet; sindsdien is het droog.
Dus nu zit er ook druk op de leiding, lijkt het er toch op dat fout is gegaan bij het monteren van de kraan/s-koppelingen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via