Laminaat appartement gaat bol staan

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste mensen,

Een nicht van mij heeft een appartement. Ze heeft een lange gang (7 meter en 1 meter breed), welke voorzien is van laminaat. Dit ligt er al een aantal jaren. Maar nu heeft ze last van het bol staan (ongeveer 1,5 cm hoog) op ongeveer 5 meter voor het einde. Op de plek van de bolling grenst haar slaapkamer. Op de overgang was er een brede plint geplakt. Maar door de bolling is deze los komen te zitten en kwam het aan de onderkant van de slaapkamerdeur. Ze heeft nu de plint verwijderd, maar wil de bolling er weer uit hebben, zodat ook de plint terug kan en het er weer netjes uitziet.

Voor zover ik weet, is er geen vocht/water bij komen kijken. Wat kan ik doen om de bolling weg te halen?


Alvast bedankt,
 
Kijk even of het laminaat nog vrij ligt, dus niet strak tegen een muur of kozijn aan. Is dat wel het geval, dan ruimte creeeren, zodat het laminaat wel weer vrij kan werken.

edit- net te laat
 
1.5 cm is aan de ruime kant. Let erop dat de opening nog wel afgedekt kan worden met een plint. Als er plakplintjes geplaatst zijn moeten deze namelijk wel voldoende houvast hebben.

Succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Marijn123
  • Vloeren
  • 2
  • 650
Reacties
2
Weergaven
650
  • Gesloten
  • Camuneer
  • Vloeren
  • 17
  • 3K
Reacties
17
Weergaven
3K
Vloeren
Camuneer
  • Gesloten
  • Yke de Vries
  • Vloeren
  • 8
  • 2K
Reacties
8
Weergaven
2K
Vloeren
Verwarming Sp.
Reacties
1
Weergaven
3K
Reacties
1
Weergaven
5K
Vloeren
Mark en 3 meiden

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via