Kenwood mixer mx270 draait bijna niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste heren/dames

Mijn mixer van Kenwood MX270 is steeds slechter gaan draaien met steeds meer geluid inmiddels draait hij zonder beslag nog wel maar met beslag stopt hij ermee. Je hoort de motor wel draaien.
Ik twijfel of het misschien de koolborstels zijn of de tandwielen. Inmiddels is hij helemaal uit elkaar maar ik zie aan de (zichtbare) tandwielen geen echte slijtage. Hoe kan ik checken of het de koolborstels zijn en heeft iemand misschien andere tips?

Alvast bedankt.

Groet Marcel
 
Kijk dan even naar de koolborstels? anders naar de aandrijving(dit asje) deze loopt door een lagertje evt.naaimachine olie klein druppeltje er op! maakt hij geen raargeluid dan.Of kijk naar de overbrenging of er speeling op zit.P.S als de motor loopt dan zijn het denk ik niet de koolborstels
 
Bij nadere inspectie lijkt het erop dat het tandwiel in de tandwielkast slijtage vertoont. Degene die aan met de worm overbrenging vanaf de motor.

Het is alleen erg lastig om hier een vervangend onderdeel voor te vinden.
 
Het blijkt de KW686490 te zijn deze lijkt alleen in Duitsland of Engeland te verkrijgen met behoorlijk lange levertijd. Vandaag de bestelling gedaan ik hoop dat hij het snel weer doet.

Alvast bedankt voor de tips.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via