Isolatie spouwmuur onder raamkozijn

Hoi,

Ik ben een raamkozijn aan het renoveren en heb hiervoor de vensterbank verwijderd. Nu hebben wij onlangs de spouwmuren laten isoleren met van die grijze korrels. Wat mij opvalt is dat er tussen de onderkant van het kozijn en het begin van die korrels best veel ruimte zit. Wat dus niet opgevuld is (zie de.foto). Is dit gebruikelijk) wat zijn de gevolgen? Kan ik dit zelf fixen?

Hoor het graag.

Groet

20230913_124033.jpg
 
Zelf losse korrels of parels inspuiten zal niet gaan. Maar je moet hier wel iets aan doen om koudebruggen te voorkomen. Ik zou de ondergrond vochtig maken, en met PUR-schuim aan de slag aan.
 
Langs een omweg vraag je of er al dan niet correct werk geleverd is door een bedrijf. Dat is dan geen 'klusvraag' (een vraag die gaat over het zelf verrichten van een klus), maar een vraag over beoordeling van werk door derden. Dergelijke vragen mogen volgens de forumregels van Klusidee niet beantwoord worden.

Lijkt me ook stug dat er een zinnig antwoord gegeven kan worden, want de omstandigheden tijdens het isoleren zijn niet bekend. Misschien kon de lucht niet (voldoende) weg en kwamen de korrels daardoor gewoon niet verder.

Ik denk daarom dat je er beter aan doet je te beperken tot oplossen van het probleem. :denk:
 
Snap ik. Mijn vraag was oprecht. In die zin dat ik als leek nietkan beoordelen of dit zo hoort of dat ik.een probleem heb. Jullie reacties zijn duidelijk. Thx!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via