Inductie kookplaat AEG 88131KF-N verminderd vermogen

Hallo,

Al geruime tijd hebben we af en toe het probleem dat de grootste zone op hoogste stand te weinig vermogen geeft. Als we dezelfde pan verplaatsen naar een andere zone op maximum stand, dan gaat de inhoud onmiddellijk harder pruttelen. De pan is correct van diameter, ze valt tussen de lijnen in (deze zone is met een minimum en maximum cirkel). Er zijn geen foutcodes te zien.

Nu vroeg ik me af: wat probeer ik best te vervangen: de elektronische module (3305630893) of de inductie spoel (3572274003), of nog iets anders? Zijn er methodes om te bepalen wat er precies defect is?

Mvg,
Jan
 
Ja, blijft continu P aangeven. Het is volgens mij niet dat vermogensverdeling optreed. Het probleem komt ook soms voor als de andere verbonden zone niet actief is.

Mvg,
Jan
 

Gerelateerde klussen

Reacties
4
Weergaven
924
Keuken
Jordy101
Reacties
16
Weergaven
3K
Keuken
henkvandenwijngaard
Reacties
11
Weergaven
2K
Keuken
Sleutelmeneer
Reacties
0
Weergaven
1K
Reacties
1
Weergaven
1K
Keuken
Sander 1972

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via