Indesit WI 122 EX Wasmachine

Status
Niet open voor verdere reacties.
Afgelopen week heb ik problemen gekregen met mijn wasmachine (trommel draaide niet meer, nadat deze een tijdje een piepend geluid heeft gemaakt)

Na demontage van de achterplaat kwam ik erachter dat de aandrijfsnaar kapot was. Nieuwe besteld, maar bij montage blijkt dat de snaar niet goed meer loopt over het snaarwiel. De aandrijfsnaar komt tegen het plastic omhulsel van de trommel en maar daar groeven in. Deze sltijtage in het plastic maakt dus het bovenstaande piepende geluid en de verwachting is dat als ik er niks aan doe de snaar weer spoedig kapot gaat.

Het verstellen van de snaar op de motor (klein beetje naar voren of achteren) heeft geen effect. De snaar blijft tegen het plastic komen.

Enig idee wat het probleem kan zijn dat de snaar niet goed meer over het wiel heen draait. Zijn er eventuele mogelijkheden om de snaar weer goed uit te balanceren?
 
Probeer eens of de trommel speling heeft t.o.v. van de kuip, de lagers of het trommelkruis kan defect zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
3K
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
3K
Reacties
1
Weergaven
161

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via