Hulp bij afdoppen afvoer na verwijderen wastafel

Beste klussers,

Wie heeft de ultieme tip. We hebben een wastafel verwijderd in een slaapkamer en aanstaande dinsdag komt de stukadoor om de wand glad te maken. Nu wil het probleem dat de afdop uitsteekt buiten de muur. Omdat de doorsnede van de afvoer geen gangbare maat heeft (40mm ?) heeft iemand met wat kunst en vliegwerk dit zo gemaakt.

127226_FB44DA0E810F4CB4A881F6E9673FEC75_1.jpg
127226_600ACD31EF4944D6A38F1255FEE3E965_1.jpg

Weet iemand nog een andere oplossing, behalve de hele pijp eruit slopen en een nieuwe erin zetten zonder ‘t’ stuk.

Alvast bedankt!
 
Zit er ergens boven de oude wastafel nog iest wat op de afvoer is aangesloten.
En die afvoer is een stalen buis, welke dikte heeft die?
 
@Peter, ja dit is op de eerste verdieping en op zolder zit een wastafel op dezelfde afvoer. De doorsnede van de buis is 40 mm.

@Jackd,dat lijkt er inderdaad wel op ja. In de afvoer zelf was ook wat roestvorming
 
Daar past zeer waarschijnlijk een draadfitting plug in.
54294_images_2.jpg


Voor de juiste maat even kijken op het T stuk, die staat erin geslagen, iets van 5/4 of 11/4

Als er roest onder het t stuk zit, dan lekt de verbinding.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via