Houten scheidingswand - lage kosten advies

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Graag zou ik gebruik maken van jullie advies.

Ik wil een wand maken in mijn kamer. De wand gaat in een soort u lopen waarvan de ene poot van de u korter is dan de andere.
Afmetingen: 320cm dan haaks hierop 200cm en dan weer 60cm terug. (Ik hoop dat het duidelijk is.)

De wand wil ik 210 hoog hebben wat betekent dat deze niet reikt tot het plafond. Ook staan de zijkanten van de wand niet in verbinding met een andere muur. De wand komt dus helemaal los te staan in de ruimte.

Om de kosten zo laag mogelijk te houden, dacht ik eraan om een houten frame (met balken 50*50mm) te maken, deze aan de grond vast maken dmv boren. Het frame wilde ik bedekken met spaanplaat.

Het wandje hoeft niks te dragen en het is maar voor 6 maanden vandaar dat ik geen honderden euros wil uitgeven.

Ik hoop dat jullie of advies voor mij hebben of dat jullie mij met dit idee verder kunnen helpen.....

Bij voorbaat dank voor de moeite!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via