Hoogte verschil van 6cm - wat is de beste optie?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo klussers,

de winkel van mijn vrouw heeft een totaal oppervlak van 80 vierkante meter. Een deel ervan (ca 30 m) is een cm of 6 lager. Die hebben we ooit opgehoogd met balken en daarop spaanplaat en kurkbekleding. Nu blijkt de vloer in de paskamers te kraken en er is ook een wens om de vloer netjes aan te laten sluiten bij de rest van de winkel - waar een tegelvloer ligt.

Probleem is dat er maar weinig budget is (het wordt DHZ-en) en dat er ook geen tijd is om de winkel weken dicht te gooien. Het moet allemaal tussen oud en nieuw gebeuren.

Wat is de beste optie?
- een balken raamwerk met daarom plaatmateriaal en een paar cm egaline oid.
- volstorten (waarmee?) het is begane grond.
- Kun je ook eerste een laag tempex er inlegge en dan daar iets overheen storten?

graag jullie advies!
 
Als je op de nieuwe vloer ook tegels wil leggen, dan heb je al een halve week nodig om die te leggen met de nodige wachttijd voordat de vloer weer beloopbaar is.
Voor de opvulling c.q. ondergrond zou ik dan kiezen voor een droog te verleggen systeem.
Ik mag hier geen producten aanbevelen, dus ik stuur wel een PB.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
5
Weergaven
1K
Vloeren
De Leeuw
Reacties
2
Weergaven
2K
Vloeren
Jmiedema
  • Gesloten
  • Glasinplomo
  • Vloeren
  • 1
  • 1K
Reacties
1
Weergaven
1K
Vloeren
Willem52
  • Gesloten
Reacties
0
Weergaven
1K
Reacties
21
Weergaven
12K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via