Hoe werk ik deze cementdekvloer af?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Onlangs heb ik een dakkapel laten plaatsen. Omdat het knieschot verplaatst is en de laminaatvloer te klein werd, heb ik die eruit gehaald. Ik ben nu van plan om de cementdekvloer te gaan gebruiken als eindvloer. Ik heb drie vragen:
  1. Hoe werk ik de vloer mooi af, zodat er een gladde effen leefvloer overblijft die bestand is tegen vlekken?

    Vloer 2.jpg


  2. Op een paar plekjes klinkt de vloer hol — zowel bij het originele zandcement als op 1-2 plaatsen waar is aangeheeld. Moet ik hier nog wat mee, of zeggen jullie: lekker laten gaan?

  3. Hoe repareer ik deze beschadiging in het aangeheelde gedeelte?

    Vloer 1.jpg
Hartelijk dank voor jullie advies!
 
Je kan een cementdekvloer niet als afwerkvloer gebruiken want deze is daar niet voor gemaakt.

Is totaal niet slijtvast.

Je kan er wel laminaat over leggen of tegels maar je kan dat niet zo afwerken dat je er op kan lopen jarenlang.

Dan wordt het toch echt epoxy gietvloer praktijken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Barry_k
  • Vloeren
  • 4
  • 824
Reacties
4
Weergaven
824
  • Gesloten
  • Tvandalen
  • Vloeren
  • 10
  • 1K
Reacties
10
Weergaven
1K
Vloeren
IJkenhout
  • Gesloten
  • Steven079
  • Vloeren
  • 6
  • 2K
Reacties
6
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
3
Weergaven
2K
  • Gesloten
  • Klus_Keizer
  • Vloeren
  • 6
  • 4K
Reacties
6
Weergaven
4K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via