Hoe deze spachtelputz muur bijwerken?

Dag,

Wij gaan vloerverwarming doen, en bij het verwijderen van verwarming ziet de muur er zo uit.
Onder de verwarming is nooit gestuct geweest.
Hoe krijgen wij dit weer netjes, of moeten we dat aan een ervaren iemand over laten?
Het is denk ik grove spachtelputz. Of rustiek putz.
70x70



20250407_142012.jpg

20250407_135616.jpg
 
Laatst bewerkt:
hoe kritisch ben je?
De verdikkingen bij de randen weghalen en een stukje repareren en daarna de muur opnieuw op kleur brengen lukt aardig netjes maar niemand kan dat onzichtbaar.

als je het onzichtbaar wilt moet je de hele muur opnieuw afwerken
 
Er lijken ook meerdere lagen sierpleister over elkaar te zitten. Dat maakt het nog lastiger om het enigszins toonbaar te krijgen.

Dit lijkt mij overigens geen spachtelputz, maar een ander soort sierpleister. Dat wordt nog wel even een zoektocht om een sierpleister te vinden die daar het dichtst bijkomt qua structuur en korrelgrootte.
 
100% wordt het alleen door de hele muur aan te pakken,
iemand met ervaring krijgt dit best netjes. Dan de hele muur schilderen en de overgang valt dan meteen ook minder op.

Je kan zelf een poging doen.
Het kan er altijd weer af.
Eerst het gladde deel iets groter maken, die dubbele lagen en randen komen omdat ze daar niet bij konden.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via