P Patty1250 17 nov 2018 #1 Hallo Ik heb een aeg hij blijft afpompen en hij blijft piepen nu weer niet wat moet doen gebrek hem veel help me alsjeblieft
Hallo Ik heb een aeg hij blijft afpompen en hij blijft piepen nu weer niet wat moet doen gebrek hem veel help me alsjeblieft
Jan Algemeen beantwoorder Moderator 18 nov 2018 #2 Waarschijnlijk een lek waardoor de beveiliging in werking treedt, er staat dan water op de bodemplaat helemaal onderin de machine. Tenzij u erg handig bent een monteur laten komen.
Waarschijnlijk een lek waardoor de beveiliging in werking treedt, er staat dan water op de bodemplaat helemaal onderin de machine. Tenzij u erg handig bent een monteur laten komen.
P Patty1250 18 nov 2018 #3 Hallo jan dankjewel voor de informatie ga zoeken die dat voor me kan doen groetjes Patricia