Glas in het raam in een metalen kozijn verwijderen

Ik wil het glas in het bovenraam vervangen alleen moet nu het glas er uit worden gehaald. Nu is de vraag hoe krijg ik het glas er HEEL uit:lol:. Bij een houten kozijn haal ik de glaslatten er uit. Nu is de vraag hoe gaat dit lukken bij dit kozijn. Je ziet wat opening zitten in het metaal maar voordat ik zaken zou kunnen beschadigen graag jullie hulp.

alvast bedankt voor de feedback.

Kozijn 1.jpg Kozijn 2.jpg Kozijn 3.jpg
 
Inmiddels heb ik de ZIJlatten er uit weten te krijgen na een TIP. Met 2 plamuurmessen tussen de glas en kozijn (dus niet tussen het glas en de glaslat.
De bovenste glaslat krijg ik er niet uit. :(Wie heeft een idee?:lol:
 
Die zit om het glas geschoven.
Ik dacht op deze wijze: Glas omhoog schuiven, dan komt deze vrij uit de tussendorpel, daarna kan je het glas eruit kantelen.
 
Bij Berkvens en Svedex zitten er veren in het tussenkalf, dus moet je het glas omlaag drukken. Dan komt het boven vrij en kun je het kantelen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via