Gaatje in loodslab dichtmaken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een universele dakpijp gekocht. In de handleiding stond dat je de loodslab aan de nokkant moest vastspijkeren achter de panlat. De ene zijslab moet dan onder een zijpan en de ander over de zijpan. Vrij logisch allemaal ware het niet dat er geen snars van klopt.

De pan die vanaf de nokkant op de pijp komt zou het water dan precies naar binnen laten vallen omdat het lood daar niet afloopt. Nu wil ik de slab dus anders doen maar zitten er 2 gaatjes precies waar het water terecht zou komen. Hoe kan ik deze dichtmaken?
 
Het is de bedoeling dat de loodslab aan beide zijden over de pannen valt.
Aan een kant onder de pannen kan alleen door een steun te maken waar de slab op rust, gebeurt dit niet en de slab verzakt iets dan stroomt het water zo naar binnen.
 
Thx Jan, daar was ik gelukkig al achter gekomen toen ik hem plaatste. Op het plaatje stond ie 1 kant onder en 1 kant over de pan en niks over dat latje maar toen ik hem plaatste zag ik al dat dit niet goed zou gaan en het water zo naar binnen zou lopen dus had ze al beide over de pan gelegd hoe gek ik dat ook vond staan :wink:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
3
Weergaven
81
Reacties
2
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
2K
Reacties
12
Weergaven
1K
Reacties
4
Weergaven
2K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via