Foam schuurzool AEG vlakschuurmachine is verteerd

Ik heb een vlakschuurmachine AEG VSE 130 waar ik al decennia heel tevreden over ben. De foamplaat van de schuurzool is echter verteerd. Op de constructietekening wordt de schuurzool met foam als 1 onderdeel vermeld met nr 931 305 164, maar ik zie nergens onderdelen van AEG gereedschap meer, alleen voor witgoed en keukenapparatuur. Het lijkt alsof ze geen gereedschappen meer maken. Hoe los ik dit op?
 
Er wordt nog gereedschap verkocht waar AEG op staat, maar ik vermoed dat dat enkel een sticker is op Chinese machines.

Is het de VSE 130 of de VS 130. Die laatste kan ik wel vinden, maar ook van die geen onderdelen.
Wel van de VS230. 80 dollar voor de schuurzool ex verzenden. Daarvoor heb je een nieuwe van een goed merk.

Wil je je huidige houden, dan op zoek naar foam en de juiste lijm?
 
Het is de VSE 130. Ik wil hem graag houden gezien mijn ervaringen met andere merken. Wat betreft 'goede´ merken: kocht er 10 jaar terug een Bosch bij. Nieuw type, aangedreven door een stofafzuigunit. Twee exemplaren liepen na een halfuur vast. Volgens Bosch door fijnstof!!! Gelukkig gekocht bij een professionele zaak die na deze verklaring het type gelijk uit het assortiment haalde. Toen daar maar een peperdure Festool gekocht. Perfecte machine. Een paar uur gebruikt. Vervolgens helemaal schoongemaakt en vele jaren niet nodig gehad. Toen ik hem weer wilde gebruiken werd hij na een half uur traag en heet. Naar de Repair Shop gegaan en daar bleek de rotor doorgebrand. De enige machine die ik intensief decennia heb gebruikt en het altijd is blijven doen, is deze AEG. Dus dan maar op zoek naar foam en lijm.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan