Dubbel wapeningsnet in vloer, hoe netten stellen?

Status
Niet open voor verdere reacties.
De werkvloer van mijn te verbouwen huis wordt volgens de constructietekeningen 15cm dik, met dubbel wapeningsnet (8x150). Op de EPS wil ik brokken betontegel leggen, voor een afstand van 5 cm van het onderste net.

Mijn vraag is: hoe moet ik de afstand stellen tussen de 2 lagen wapening? Ik neem aan dat ertussen weer gebroken tegels leggen niet mogelijk is (vallen tussen de mazen door etc.). Ik lees over ringafstandhouders. Zijn deze daarvoor bedoeld en zo ja hoe werkt dat?
Zo niet: wat kan ik dan het beste doen?

Vriendelijke groeten,
Bart
 
Géén betontegels gebruiken, maar officiele afstandhouders (bv. betonblokjes). Tussen de lagen wapening tralieliggers met de juiste hoogte:
5508_CKT180_855_1.jpg
 
Ringafstandhouders gebruik je als je wapening in een bekisting zet, om de juiste dekking te halen. Voor de vloer de tralieliggers die IJkenhout aangeeft.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • martines
  • Vloeren
  • 5
  • 11K
Reacties
5
Weergaven
11K
  • Gesloten
Reacties
0
Weergaven
998
  • Gesloten
  • Panthera14
  • Vloeren
  • 5
  • 3K
Reacties
5
Weergaven
3K
Reacties
5
Weergaven
11K
  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
2K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via