Deurknop verwijderen

Ik heb een Nuki smart slot gekocht en wil
Die installeren op mn voordeur. Ik heb een draaiknop op mn cilinder en moet deze verwijderen om de nuki te kunnen installeren (ik heb al een extra adapter voor mn slot besteld)
Hoe krijg ik de draaiknop er af? Zit deze met een borgpen vast of is dit een ander soort bevestiging?
Ik heb een DOM cilinder. Zie foto’s

8BC03F5C-2B49-4C2A-B974-8FD0B1B5B96B.jpeg AA03718F-B2F9-4235-BD98-28A3230A1510.jpeg
 
Er zit een schroef die je los kunt draaien wanneer de deur open staat om zo de cilinder er uit te halen. De knop is één geheel met de cilinder. Voor een Nuki heb je volgens mij een cilinder met een sleutel erin nodig.

 
Waarschijnlijk valt die adapter over de knop heen, dus hoeft de knop er helemaal niet af. Wacht even tot je de bestelling binnen hebt. Dan kun je het passen en zo nodig nog even hier terugkomen zodat we verder kunnen helpen.
 
Waarschijnlijk valt die adapter over de knop heen, dus hoeft de knop er helemaal niet af. Wacht even tot je de bestelling binnen hebt. Dan kun je het passen en zo nodig nog even hier terugkomen zodat we verder kunnen helpen.
Ja heb de Nuki al binnen (adapter nog niet), maar de knop past er niet in. Zoals in het filmpje ook halen ze de knop er af en zetten ze de adapter er op. Die is denk ik kleiner en past in de Nuki.
Ik probeer het pinnetje eruit te slaan en kijk dan of het past.
Ik laat weten als het gelukt is. De adapter komt dinsdag binnen dus helaas niet voor die tijd
 
  • Like
Waarderingen: Krunnie
Bedankt voor de tips, ik heb een DOM cilinderslot. Ik heb de knop er af gekregen met een 2 mm pen driver. Vergeet het stiftje niet terug te tikken als je de adapter plaatst anders draait de knop mee.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via