Degalux zonnenscherm hangt scheef door hevige regenval

Status
Niet open voor verdere reacties.
Vandaag waren we vergeten het zonnescherm naar binnen te doen toen we even weg waren. Is de eerste keer dat we het vergeten waren en juist nu was er precies boven ons huis een wolkbreuk.

Toen we thuis kwamen hing het zonnescherm helemaal scheef en het water stroomde er vanaf :(

Het is uit mijn hoofd een Degalux electrisch zonnescherm met knikarmen, 7 meter breed en 3 meter uitval. Een grotere hadden ze toen niet :)

97940_IMG_1341b_1.jpg


Mijn vraag is nu hoe ik het scherm weer recht krijg.
De bevestiging aan de muur is nog goed. Voor de rest zie ik ook geen schade. Scherm gaat ook nog gewoon in en uit.

Waar kan het aan liggen dat ie nu scheef hangt? Kunnen bouten losgeschoten zijn? Ik heb gekeken naar al die bouten waarmee je de helling in kunt stellen, maar ik kom er niet uit. Heb wat geprobeerd, maar er gebeurd niets. Ik heb wat foto's gemaakt van die bouten.
Weet iemand hoe het werkt?


De voorkant:
97940_IMG_1342b_1.jpg


De zijkant:
97940_IMG_1344b_1.jpg


Ik hoop dat iemand mij kan helpen.

Groet,

Vincent
 
De kleine inbusbout die je op de middelste foto ziet eruit draaien.
Daarachter zit een grote bout waarmee je de hoogte van de voorlijst kunt stellen.
Wel even met z'n tweeen doen, iemand de voorlijst iets op laten tillen als jij de bout verdraaid.
 
Beste Ron321,

Het is gelukt met jouw tip.
Hij hang weer waterpas :)
Ik durfde die eerste Inbusbout niet los te draaien. Was bang dat de boel zou instorten.
De knikarm gaat nu wel minder mooi in gevouwen toestand de cassette in. Hij sleept bij het naar binnengaan tegen de onderkant van de cassette aan.
Toch een beetje uit het lood geslagen denk ik.
De onderkant heb ik iets los kunnen maken. Gaat nu zonder schuren naar binnen. Vind ik niet zo erg.

Belangrijkste is dat hij weer waterpas hangt.

Nogmaals dank!

Vincent
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via