Cv verwarmd niet, water wel..

Hallo,

Sinds een tijdje hebben we problemen met onze CV ketel.
Warm water hebben we wel, lijkt er bijna kokend uit te komen.
Verwarming werkt zo nu en dan, vooral in koude dagen doet deze het niet.

Servicemonteur is er al een paar keer bij geweest, inmiddels zijn de 3-weg klep, motor van 3-weg klep en de pomp al vervangen. Na vervanging deed de CV het weer even. Nu helaas niet meer. Vertrouwen is daarom ook weg.

Het vreemde is dat (ook nu) wanneer ik de serviceknop indruk de ketel gaat verwarmen (op volle toeren) en de radiatoren ook warm worden.
Wanneer hij van servicestand af gaat, dan warmt het niet meer bij.
In de woonkamer hangt de thermostaat, ingesteld op 22 graden en bij 15 graden doet deze nog niks.

Geen storingsmelding op de ketel..

Wie kan ons advies geven wat te doen..

Alvast bedankt.
 
Thermostaat ook vervangen, van modulerend naar aan/uit "gebouwd" omdat thermostaat niet modulerend is..

Een betere monteur, tja hoe weet je dat een monteur beter is.
 
Thermostaat e.d. is goed. We hebben een onderdeel vervangen die een beetje lekte en een gecorrodeerde switch had.

Dit onderdeel is voor het instellen van warmwater flow.

Cv werkt nu weer zoals het moet (was al bijna vergeten hoe dat was )
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via