Condensvorming op (asbest) dakbeschot vanuit badkamer

Vorig jaar zomer heb ik in mijn huis op de eerste verdieping een badkamer aangelegd, hierbij heb ik groene gipsplaten gebruikt en tussen de balklaag met steenwol geisoleerd. Door groene gipsplaten toe te passen en albastine badkamerverf te gebruiken verwachtte ik dat dit afdoende vochtdicht was om geen condensvorming te krijgen op de ongeisoleerde zolder erboven.

Nu blijkt dat het vocht wel door de gispplaten, en isolatie heen gaat om vervolgens te consenseren op het dakbeschot.

Nou is het zo dat we in de toekomst de zolder willen gaan isoleren, en vraag ik mij af of het isoleren van de zolder dit vochtprobleem ook zou verhelpen (dan hoef ik nu het plafond niet te verwijderen en folie aan te brengen, en plafond weer terugplaatsen).

Of zie ik nog iets over het hoofd dat ik zou kunnen doen als tussenoplossing?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via