Bitumen van beton verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Op mijn balkonnetje (Beton) ligt momenteel dakleer, maar erg slecht (vouwen, bubbels etc) en dat heb ik eraf gehaald.

Nu blijft er een soort van zwarte laag op het beton zitten en ik moet een stukje herstellen en wil daarna alles coaten. Hoe krijg ik dat laagje bitumen eraf?
 
Dat wordt een moeilijke klus, de teer is te verwijderen met o.a. boter of een oplosmiddel, dit betekent dat er ook teer in het beton trekt en de coating niet goed gaat hechten.
Er is een mogelijkheid, terrazowerkers gebruiken een speciaal soort diamantschijf om teer en bitumen te verwijderen van granito, u zou er een paar kunnen bellen om te vragen wat dat kost, het grote voordeel van slijpen is dat de oppervlakte mooi glad wordt.
 
Tuftuf schreef:
en wil daarna alles coaten. Hoe krijg ik dat laagje bitumen eraf?
Is je balkonnetje in goede conditie geen scheuren enz.. Coatings zijn vind ik zijn lastige produkten. Veel zorg en vakmanschap met het aanbrengen terwijl men denkt smeer het erop en klaar is kees.
*wgb*
 
Coaten???

GAMMA coating of zoiets? Alleen aangebracht door een gespecialiseerd bedrijf. Die chemische afwerking is zeeer gevoelig qua ondergrond/ luchtvochtigheid/ hechting/ ondergrond/ stabiliteit ondergrond/ uitvoering/ enz.

Ziet er op de plaatjes wellicht mooi uit maar de gebreken naderhand laten ze niet zien.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan