Bevestiging van loodslab op dak

Status
Niet open voor verdere reacties.
Enige tijd terug heb ik een loodslab laten vervangen op een hellend dak verticaal. Dit is door de vakman in 3 delen over de oude loodslab heen 'geplakt' met een soort zwart teerachtig kleefspul. Na de paar warme dagen deze zomer heeft het midden deel echter losgelaten en is naar beneden gegleden.

Nu is mijn vraag hier:
Is dit de juiste manier om een loodslab te vervangen?

Ik zelf heb er niet genoeg verstand van, maar het feit dat een deel naar beneden is gekomen doet mij twijfelen aan de kwaliteit.
 
Dat heb ik ook gedaan en dit zou binnenkort gerepareerd moeten worden.
Mijn vraag is echter of dit de juiste (gangbare) manier van repareren is?

Is het voldoende om de loodslab er simpelweg overheen te plakken? Op diverse sites lees ik dat er of in de muur gefreesd moet worden of, als dat niet kan, met een aluminium knelstrip wordt gewerkt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via