Bevestiging poten aan bureau

Iemand een idee hoe ik hieraan begin?
vierkantje plaatjes in de poten met een schroefdraad in zou kunnen, maar van deze afmetingen zijn die nergens te vinden.

IMG_4691.jpeg IMG_4690.jpeg
 
Die kun je eenvoudig zelf maken.

Bij een metaalbewerkingsbedrijf vragen of ze een afvalstukje metaal hebben van de juiste dikte (uit de afvalbak), zelf op maat slijpen, gaatje er in boren en met een goedkoop tapsetje schroefdraad snijden in het plaatje.
 
Ik zou op zoek gaan naar een driehoekig stuk materiaal, wat je in de poot kunt schuiven, denk aan een kunststof wig, stukje hout van mij part. Hier een gat in boren, en daarop dan een carosseriering en moer.

Het driehoekig stuk materiaal dient alleen maar als aanslag waar de ring en moer tegen aangetrokken worden.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via