Bankje in douche in ytong

In de douche (zie bijlage) 90x180 ligt er een doucheplaat van 90x150, nu wil ik op de overgebleven 30cm een bankje in ytong metsen van 45cm hoog.

123529_douche_2.jpg


De muren in de douche zijn allemaal in ytong, de grond is chape.

Ik heb al veel info opgezocht en zoek eigenlijk iemand die mij kan bevestigen dat ik juist bezig ben.

Dus het bankje bestaat uit 5 ytongblokken naast elkaar (zie bijlage) dit herhaal ik 3x om zo 15cm x 3blokken de 45cm hoogte te bekomen.

123529_bankje_2.jpg


Hoe ga ik te werk:

1) Ik zou de eerste rij blokken met mortel op de chape bevestigen omdat lijm niet aan te raden is?

2) De 2de & 3de rij ga ik met blokkenlijm op elkaar lijmen, ik blijf wel 1 cm van de zijkant vandaan zodat ik veerankers kan gebruiken, en op het einde spuit ik PU schuim tussen de voeg van 1cm.

3) Hierna worden de wanden incl het bankje gecementeerd.

4) Er komt een 3mm dikke kunststofplaat tegen die op zijn beurt pu topcoat krijgt.


alvast bedankt
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via