Badkamer muur 7cm of 10cm?

Hoi!
Ik wil graag twee muurtjes maken in de badkamer. Ik heb al het een en ander opgezocht en besloten dat de muur uit Ytong blokken opgebouwd kan worden.
echter twijfel ik aan de dikte. Het liefst zou ik voor 7cm gaan maar er komt een douchdeur aan te hangen en moet daarom stevig genoeg zijn. De muurtjes gaan tot aan het plafond omdat er een apothekerskast tussen komt (30cm breed). Zou 7cm genoeg zijn of 10cm beter?

Alvast bedankt voor het meedenken.

39230E3A-045A-4566-B669-EA45CB764D57.jpeg
 
Bedankt voor uw antwoord! Ik twijfelde omdat ze niet in verbinding staan met elkaar dat had voor extra stevigheid kunnen zorgen. Ik wilde ze met een veer anker en bovenste randje pur schuim aan het plafond maken
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via