Alternatieve verwarming

Goedenavond,

Voor een niet super geïsoleerde ruimte zijn we op zoek naar de beste manier van verwarmen. We huren een ruimte die gebruikt word in een oude fabriek waar geen cv is.
Het zijn meerdere vertrekjes (20 m2, 20 m2, 16 m2, 16 m2)

We kunnen er nog zeker 3 jaar in zitten.
Cvketel installeren is niet mogelijk we denken aan elektrische kachels maar dan moeten we wel extra groepen aanleggen vanuit de meterkast.

Zou bv peutroleum kacheltjes ook wat zijn? Kan dat reukloos?

Zijn er nog meer alternatieven?
 
Als je pelletkachels neemt dan zijn die daarna verhuisbaar of verkoopbaar. Kan je de investering wat verlagen.
Voor wat betreft Petroleum kachels of de moderne variant daarvan moet je dit topic even lezen.
 
Misschien zijn infrarood panelen iets. Doordat dat hele lokale straling geeft, heb je comfortabele (plaatselijke) warmte terwijl je niet een hele ruimte hoeft te verwarmen.
 
Ik zou persoonlijk ook gaan voor de pelletkachel is relatief zuinig en je afvoerkanaal hoeft meestal ook niet al te lang te wezen. wat je niet aangeeft is hoe hoog als de vertrekken zijn? meestal is de berekening ook makkelijker te maken met M3 als met m2.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan