Alamat op fase, 4mm2 of 6mm2?

Dat mag met 4 qmm maar liever met 6 qmm. Ligt er ook aan met welke draad de rest van de verdeler is bedraad en of je 2 aders onder dezelfde klem mag/wil aansluiten.
 
Of 2.5qmm of 10qmm wat jij wilt.

Als je alleen die automaat aansluit dan zal de stroom door de aansluitdraden nooit groter worden dan 16A van de beveiliging en is op die manier dus die bedrading ruim dik genoeg.

Of je neemt.hem vanuit de hoofdzekering, dan kom je op andere diameters
Standaard 25A 4qmm 35A 6qmm.
 
  • Like
Waarderingen: XanderH
Ik moet de boel idd nog kopen, ik neem dan idd voor de zekerheid 4qmm aangezien de hoofdzekering 25A is. Wat is wijsheid qua lengte? 4qmm zie ik bijv. 20cm, 6qmm zie ik lengte 30cm

(dat is mét aderhulzen, aangezien ik geen perstang heb - indien ik wel een perstang zou aanschaffen zodat ik ze op lengte kan maken, moet dit dan een ovale persing zijn of een ronde persing of plat?)
 
Laatst bewerkt:

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via