Afdekraam zit los

Hallo allemaal,

Ik heb een dubbelvoudig afdekraam maar deze zit heel los, waardoor de lichtknoppen niet altijd even goed werken. Je kunt als het ware de plaat op en neer schuiven. Alle andere afdekramen in huis hebben een wit of zwart plaatje/klemmetjes dat het afdekdaam vastzet. Echter het loszittende afdekraam heeft dit niet. De onderstaande foto is niet van mijn afdekraam, maar deze kwam ik tegen op Google ter ondersteuning. Het gaat uiteraard om het witte plaatje binnenin het afdekdaam.

Zijn deze plaatjes/klemmetjes ook los te krijgen? Zo ja, waar en hoe heet zoiets? Zo nee, hoe kan ik het afdekraam vastmaken zonder nieuw schakelmateriaal te kopen?

Alvast bedankt!

1000041017.jpg
 
2e hands kan je jouw schakelmateriaal vast vinden, dat heb je het onderdeel dat mist ook, dat kan je dan overzetten.
Los bijna zeker niet te vinden.
 
Zo te zien is dit schakelmateriaal van Berker.

Het afdekraam is een los te koop onderdeel en de schakelwip samen met dat klemmende onderdeel zijn ook te koop.

Ik ga er vanuit dat als er een nieuwe schakelwip gekocht wordt, daar dus dat klemmende deel bij zit en het probleem te verhelpen is.

Het is alleen nog de vraag welk type schakelwippen er nu zijn want er zijn wat verschillende type in vorm en kleur.
 
Ik heb even andere lichtschakelaars los gehaald en er een foto van gemaakt.

Op de loszittende knoppen, kan ik geen merk vinden (foto 1 en 2)

Foto 1:
1000041021.jpg


Foto 2:
1000041022.jpg


De rest van het huis heeft de volgende schakelaars van het merk Wintop(zie foto 3 en 4), kan alleen niet zien welk type het is. Deze kan ik echter nergens meer vinden.

Foto 3:
1000041020.jpg


Foto 4:
1000041023.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via