AEG Lavamat 6450: wat moet ik hier van denken?

Onze AEG Lavamat 6450 maakt soms een wat gierend geluid en 'bonkt' regelmatig. Hij staat wel stabiel. Na wat zoeken dacht ik laat ik eens beginnen met de schokbrekers. Had de achterkant even opengemaakt om te kijken welk type ik precies moest gaan kopen, en toen viel mij dit op (zie foto).

119279_IMG_6580_1.jpg


Ziet er nogal verroest uit :? Ik denk niet de oorzaak van de genoemde problemen, maar moet ik hier iets mee?

En wbt de schokbrekers: er stond een nummer op "062 00456", en 'Suspa'. Maar daar vind ik niet zo snel een vervangend onderdeel op. Iemand daarvoor tips en weet misschien al direct welke schokbrekers ik moet hebben?

Dank!!
 
Ik neem aan dat u de afvoerpomp bedoeld, dat ding met de schoepen ?
Die is relatief makkelijk te vervangen, dat zal over enige tijd ook nodig zijn want hij begint al iets te lekken.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
5
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
0
Weergaven
1K
Reacties
1
Weergaven
5K
Reacties
1
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via