Advies gevraagd over muren/balkon

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Ik heb een vochtprobleem op mijn balkon. Het is een betonnen balkon van +/- 60cm breed aan de gehele voorzijde van het appartement, waar niet op gezeten of veel op gelopen wordt. Hooguit af en toe om de ramen aan de voorzijde te wassen.

Er zijn verschillende offertes door loodgieters uitgebracht maar er zijn eigelnlijk 2 hele verschillende oplossingen geoffreerd:

- dakbedekking op het hele kuip van het balkon en de loodslab vervangen (opnieuw inslijpen en herstellen, werkt nu capilair)

OF

- Epoxylaag aanbrengen op het balkon

Kan iemand zo grofweg beoordelen wat nou een betere/duurzamere oplossing is?

Heel hartelijk bedankt voor reacties!
Jur
 
Wat is de oorzaak van het vochtprobleem?

Als het vochtprobleem komt door scheurvorming in het balkon dan is dakbedekking (asfalt) een betere oplossing omdat die flexibeler is dan een epoxycoating.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via