Aansluitschema's keramisch fornuis

Beste leden,

Ik mijn nieuwe woning heb ik een perilex aansluiting in de keuken met 2 fases tot 7.4 kwh. Nu ben ik op zoek naar een 2 fase keramisch fornuis maar die zijn nagenoeg niet te vinden. Ik ben de onderstaande handleiding tegengekomen van een fornuis die als 3 fases wordt verkocht, kan ik aan de hand van de handleiding concluderen dat deze ook aan te sluiten is op een 2 fase aansluiting?

Heel erg bedankt alvast


125450_20191009_194533_1.jpg


125450_20191009_194556_3.jpg
 
Perilex met twee verschillende fasen, of twee keer dezelfde? Dus 400V of 0V tussen die twee?

Welk aansluitvermogen heeft dit ding?

Fornuizen zijn vrijwel zonder uitzondering 8+ kW en die sluit je dan aan op een 3-fase groep. Als je een enkelfase hoofdaansluiting hebt moet je die laten upgraden. Kosten ca. 280 euri (afhankelijk van netbeheerder) + kosten aanpassen eigen groepenkast (plaatsen 3-fase hoofdschakelaar).
 

Gerelateerde klussen

A
  • Gesloten
  • Anonymous
  • Keuken
  • 1
  • 4K
Reacties
1
Weergaven
4K
Keuken
Anonymous
A
  • Gesloten
  • Wesselvn
  • Keuken
  • 2
  • 9K
Reacties
2
Weergaven
9K
Keuken
Wesselvn
  • Gesloten
  • Cbtje
  • Keuken
  • 2
  • 9K
Reacties
2
Weergaven
9K
Reacties
2
Weergaven
2K
Reacties
9
Weergaven
16K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via