3 fase bij bestaande 1 fase of apart?

Hallo!

We gaan de keukenvloer vervangen. In de keuken zit nog geen 3-fase contact. We willen op termijn elektrisch gaan koken en hebben dan 3-fase nodig.

VRAAG: Is het handig om nu al extra leiding 3-fase te leggen of kan die ter zijner tijd door bestaande 1-fase getrokken worden?

Groet en bedankt! :D
 
Nu doen. Als je later 5 draden door allerlei bochten moet trekken denk je met spijt terug aan het moment dat je het eenvoudig kon doen.
 
Okay, dat idee had ik ook al om het nu te doen. Heb gekeken wat er onder de vloer zit.

Is houten niet afgewerkte vloer; ik neem aan op dragers dwars op de planken. Planken liggen haaks op de richting waar de kabel naar toe moet. Kan er dus niet simpel een plankje er uit halen en dan kabel er in. Moet nu op de een of andere manier onder al die dwarsliggende planken door. VRAAG: Hoe doe ik dat handig? :D Dank voor de tips!


Zie eventueel onscherpe foto:
102633_IMG_20181110_113457_1.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via