Toilet wisa drukknop werkt niet meer

We hebben een wisa toilet en daar doet de drukknop om het toilet door te spoelen het niet meer van. Dit hebben we zelf al een keer opgelost. In het binnenwerk zit namelijk een hefboom constructie, aan de onderkant van de hefboom zit het opgehangen aan een ander staafje.

Deze twee dingen waren los van elkaar. Dus het opnieuw ophangen aan de hefboom was voldoende.
Nu is het probleem een dag later weer gelijk ontstaan en ik vroeg me af hoe we dit kunnen oplossen.
Moeten we de hele hefboomconstructie vernieuwen? Of is er een eenvoudigere manier voor?

Dank aan iedereen die berichten op deze site zet. Hierdoor is het ons al een keer gelukt om het probleem te verhelpen.

Rechts onderin zie je het ringetje waarin de hefboom is "opgehangen"

114005_wisa_toilet_afbeelding_5.jpg
 
Hoe zit het verder afgewerkt aan de buiten zijde komt er eerst nog wat voor en dan het bediening paneel.

Zoja is dit allemaal in orde.
 
Kijk even, of het blauwe gedeelte goed vastgeklikt zit op het reservoir.
Als dat niet goed vast zit, willen de hefboompjes wel eens losschieten.
Ook moeten de 2 stangetjes die uit het de zwarte plaat komen die op de foto niet te zien is, niet te strak afgesteld zijn met de vleugel moertjes.
 
Hartelijk dank voor alle tips, nu deze keer met foto's:

114005_P1060339_1.jpg



114005_P1060341_1.jpg



114005_P1060342_1.jpg


Zo zag het er dus uit, waardoor het systeem niet werkte:
114005_P1060344_1.jpg


114005_P1060346_1.jpg



Het bedieningspaneel werkt naar mijn idee wel goed. het kan best zo zijn dat we de witte staafjes te strak hebben afgesteld. Ik ga er dus nog een keer naar kijken
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via